loading

Kurumsal

PASIFIK SU ARITMA
_

Kurumsal

Lighttech Ultraviyole ürünleri ile 1996 yılından beri sularınızın daha sağlıklı ve doğal olmasını sağlıyoruz.

Pasifik Ltd. Şti. olarak Aralık 1996 yılında Süleyman Kalem ve Eric Dong tarafından kurulmuş olup, bütün dünyada “İNSAN VE SAĞLIK” konusunda çok önemli bir yer tutan çevre teknolojisi ve su arıtımı üzerinde çalışmalarımıza başladık ve artan bir yoğunlukla sektörümüzün ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

 

Şirketimiz ultraviyole ışınları ile arıtım sağlayan lambaları üreten “LIGHTTECH/LIGHTSOURCES” firmasının Türkiye Mümessilliğini yapmaktadır.

 

Sektörümüzde öncü şirket olmak şüphesiz hizmetimizin ve ürünlerimizin daha kaliteli ve daha güvenilir olması gerektiği bilincini bizlere yansıtır. Bu hususta Pasifik Su Arıtma olarak gerek hizmet, gerek kalite, gerekse uzman personel konularında en titiz çalışmalarımızla ve bu titizliğimizi tüm alanlarda uygulayarak bugün hak ettiğimiz değere ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Bu yolda bizlerle beraber yürüyen siz değerli müşterilerimize TEŞEKKÜRLER’imizi sunuyoruz…
_

Sertifikalarımız

Müşterilerimize en iyi ve kusursuz hizmeti verdiğimizi belgelemek amacıyla gerek ulusal gerekse uluslararası sektörümüzün gerektirdiği bütün sertifikalara sahibiz. Sertifikalarımızı yandaki resimlere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

1
2
3
4
5
6
_

Referanslarımız

_

Referanslarımız için lütfen bizimle iletişime geçin

WhatsApp chat