Kurumsal

PASİFİK
_

Biz Kimiz ?

Lighttech Ultraviyole ürünleri ile 1996 yılından beri sularınızın daha sağlıklı ve doğal olmasını sağlıyoruz.

İnsan sağlığı konusunda önemli bir alan olan çevre teknolojisi ve su arıtma sistemleri başta olmak üzere sektörde ihtiyaçlara yönelik çalışmalara devam etmiştir. Ultraviyole ışınları ile arıtım sağlayan lambalar üreten LIGHTTECH/LIGHTSOURCES gibi önemli bir firmanın Türkiye mümessilliğini üstlenmiştir.
Pasifik Ultraviyole’nin sektörde öncü konumu şirket sorumluluklarının bilinçli şekilde yerine getirilmesini sağlamaktadır. Hizmet, kalite, uzman personel gibi tüm alanlarda titiz bir şekilde çalışmalar yürütülmektedir.
25 yıldan bu yana orijinal malzeme üreticileri için üst düzey ürünler sunan LightSources Inc ile ortaklaşa yapılan çalışmalar Pasifik Ultraviyole firmasını alanında eniyiler arasına getirmiştir. Quartz mikrop kırıcı lamba üretiminde dünya lideri konumda olan bu şirket ile Avrupa ve Asya pazarında önemli konuma gelinmiştir.
Mikrop kırıcı lamba üretiminde küresel ölçekte üretim sağlayan firma, ultraviyole ışınları farklı özellikler ile üretilmektedir. Mikroplar için en etkili öldürücü olarak üretilen 253,7 nm düzeyindeki lambalar ile en etkili çözümler sunulmaktadır. Bu lambaların alt ve üst aralıklarda çeşitleri bulunmaktadır.
Ultraviyole ışınlar ile gerçekleştirilen sistemler hava temizleme alanında yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca bu sistemler yiyecek içecek, ısıtma, havalandırma, eczacılık, tıp, yer altı suyu, atık suyu, klima gibi pek çok sektörde kullanılmaktadır.

UV Işınlarının Faydaları

Çevre dostu olarak görülen UV sterilizasyon sistemleri, tehlikeli ve toksik kimyasal içermemektedir. Bu sistemde havaya ya da suya bulaşan hiçbir kimyasal bulunmadığından sterilizasyon son derece sağlıklı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Uygun maliyetleri bulunan UV sterilizasyon sistemleri bekleme tankları gibi ekstra maliyetlere ihtiyaç duymamaktadır. Aynı şekilde uzun muhafaza ya da maruziyet gibi zorlu süreçler de bu sistemlerde bulunmamaktadır.

UV ışınları kullanıldıkları suya ya da havaya en iyi şekilde uyum sağlamaktadır. Tat, koku, PH değerleri, iletkenlik, kimyasal özellikler gibi başlıkların hepsinde UV ışınları herhangi bir değişim gerçekleştirmez. Bu bakımdan kullanım şekli ve kullanım sonrası rahatlığı UV ışınlarını daha cazip hale getirmektedir.

1996 yılında kurulan Pasifik Ltd. Şirketi’ni Süleyman Kalem ve Eric Dong kurmuştur. Pasifik Ultraviyole olarak uzun yıllarda bu yana çevre dostu bu sitemlerin pazarlanması sağlanmaktadır. Uygun maliyetli ve sağlıklı bu sistemler ülkemizde ve dünyanın her yerinde güvenle kullanılmaktadır. Pasifik Ultraviyole bu sistemler ile ilgili gelişmeleri takip ederek en gelişmiş ışın temizleyicileri kullanıcılarına sunmaktadır.

_

Sertifikalarımız

Müşterilerimize en iyi ve kusursuz hizmeti verdiğimizi belgelemek amacıyla gerek ulusal gerekse uluslararası sektörümüzün gerektirdiği bütün sertifikalara sahibiz. Sertifikalarımızı yandaki resimlere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

1
2
3
4
5
6
_

Referanslarımız

_

Referanslarımız için lütfen bizimle iletişime geçin