Sık Sorulan Sorular

Bize Sorun


   

   

   

   

  SIK SORULANLAR
  _

  Sorularınız mı Var?

  Ürünlerimizle ilgili sık sorulan soruların yanıtlarını aşağıda görebilirsiniz. Eğer aradığınız sorunun cevabını bulamıyorsanız bize ulaşın, hemen yanıtlayalım.

  Sık Sorulan Sorular

  120V Antiseptik Lambalar Var mı?

  Bir direnç gibi, lambadaki voltaj akım akışına bağlıdır, ancak voltajı artan akımla yükselen bir rezistörün aksine lamba voltajı artan akımla düşer. Lambalar voltaj ile belirtilmemiştir (akkor lamba gibi); bunun yerine, çalışma akımı tarafından belirlenirler. 120V dereceli antiseptik lambalar yoktur, ancak 120 V primerde çalışan 425 mA dereceli lambalar vardır. Bir antiseptik lambanın çalışma voltajı, hem lambanın tasarımı hem de balast ile belirlenir.

  UV ışınları insanlara zararlıdır mı?

  Sadece yüksek dozlarda. UVC radyasyonu güneş yanığı ve göz rahatsızlığına neden olur, ancak cilde UVB ışınları kadar derinlemesine nüfuz etmemelidir.

  Antiseptik UVC Sudaki Ozonu Yok Edebilir mi?

  Evet. 254nm’de çalışan UVC lambaları ozonu etkin şekilde parçalayabilir.

  Antiseptik UVC Virüs ve Küf Sporlarını Öldürür mü?

  Evet. Antiseptik UV lambaları virüslerin, havadaki bakterilerin ve küf sporlarının çoğunun% 99,9’unu öldürür .

  Kendimi UVC ışınlarından nasıl koruyabilirim?

  UVC radyasyonu derin dokuya nüfuz etmez. Kendinizi kıyafet ve güneş koruyucu ile ve koruyucu güvenlik gözlükleri kullanarak koruyabilirsiniz.

  Antiseptik UVC Lambaları Havayı Dezenfekte Etmek İçin Nasıl Kullanılır?

  Antiseptik UV lambaları , lambaların zeminden en az 7 fit yukarıda asılı tavan armatürlerine yerleştirildiği ve böylece insanların içine çarpmadıklarından veya doğrudan bakmadıklarından Yukarı Hava Işınlamada kullanılabilir . Demirbaşlar altta korumalı. Aksi takdirde, lambalar HVAC sistemlerine kurulur.  UV teknolojisi , birçok endüstrinin neden olduğu toksinleri ve zararlı kirliliği gidererek havayı dezenfekte etmek için güvenli ve etkili bir çözümdür .

  UV Lambaları Nasıl Temizlenir?

  UV lambaları düzenli olarak kuru bir pamuklu bez veya kağıt havluyla temizlenmelidir. Lambaya asla doğrudan dokunmayın – lastik eldiven kullanın ve sadece yağsız alkolle temizleyin.